Obserwatorzy

niedziela, 10 września 2023

IX Bieg Marchewkowy w Zielonkach

Udział w imprezie wzięła nasza damska ekipa. Wybrałyśmy następujące konkurencje: bieg dla dziewczynek (dystans dostosowany do wieku), rodzinny bieg na 1 km, bieg na 6,3 km (córka), nordic walking na tym samym dystansie (ja). 

Rano odebrałyśmy z córką pakiety startowe: dla każdej dziewczyny koszulka (w tym roku biała z pomarańczowymi napisami), woda do picia, numery startowe ze specjalnym czujnikiem do odczytywania czasu i zajętego miejsca po przybyciu na metę. 

Rano spotkałyśmy cudowną Panią Marchewkę w pomarańczowym stroju, której zdjęcie zrobiłam dopiero po południu, kiedy Pani zdjęła ubiór i została w lżejszym odzieniu (też marchewkowym). Starsza Pani była cudowna, wesoła, komunikatywna, no i świetnie bawiła się z dziećmi.
Dwa powyższe zdjęcia Pani Marchewki pochodzą ze strony 
Gminy Zielonka (Facebook)

Córka z dziewczynkami pojechała wcześniej, gdyż ich biegi poprzedzały kolejne konkurencje. Ja z mężem dojechałam około godz.11.00.  

Nieważne jest tu zajęte miejsce, medal otrzymywał każdy, kto startował (tak samo było w pozostałych konkurencjach).

Bieg rodzinny w moim wykonaniu wypadł kiepsko, gdyż ja nie biegam, ale tu jakoś dałam radę.Nadruk na koszulkach z lat wcześniejszych

Zakończyłam mój występ w nordic walking na 31 miejscu z czasem: 01:04:33. Nie było to zbytnie osiągnięcie, ale jestem zadowolona z udziału w tej aktywności. Otrzymałam także medal na pamiątkę.


Mój nr startowy i medal

A to mapka trasy

9 komentarzy:

Motylek pisze...

Fantastyczny pomysł z tym Biegiem Marchewkowym! Gratuluję udziału, bo właśnie on jest najważniejszy, nie miejsce czy rekordowy czas. Skrzat (poprzedni wpis) bombowy! Szalenie mi się podoba!
Pozdrawiam,
Motylek

Iwona pisze...

Pomysłowa impreza, gratuluję i pozdrawiam.

Urszula97 pisze...

Świetna impreza integracyjna ,i dla małych i dla dużych
Pozdrawiam piękne.

Ewa pisze...

Ależ musiała być fajna impreza. Gratuluję udziału!Pozdrawiam!

Doris pisze...

Fajna impreza :D
Pozdrawiam.

Nowak pisze...

Zupełnie nie słyszałem o takim biegu :) Fajny pomysł!

Renata pisze...

Jak nie jesteś zadowolona? wynik super, szczególnie w stosunku do tych co nie stertowali:) Biegać nie znoszę, chodzę codziennie, ale w takich zabawach nie biorę udziału i zazdraszczam innym:) Brawo!

Unknown pisze...

Super zabawa,gratulacje za bieg :)))))

splocik pisze...

Nie ważny wynik, ważny udział i odwaga. BRAWO!
Sama nie biegam, tylko chodzę albo jeżdżę, tym bardziej podziwiam Ciebie. :)
Pozdrawiam ciepło.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails