Obserwatorzy

wtorek, 9 czerwca 2015

Dawno już

nie pokazywałam żadnych fotek z ogrodu. Część dzisiaj prezentowanych została wykonana nowym aparatem (tak, tak sprawiłam sobie nowy aparat fotograficzny). Stary "Nikon" wciąż mi służy szczególnie na "małych" trasach, kiedy nie chce mi się dźwigać cięższego i mniej wygodnego sprzętu, a zdjęcia trzeba zrobić szybko i bez zastanawiania się. Nowy też "Nikon" P600, to już nieco poważniejszy sprzęt - zależało mi szczególnie, by funkcja makro była "sprawniejsza" i dawała mi lepsze jakościowo zdjęcia. Dziś próby zrobienia zdjęć roślinom właśnie nowym aparatem.

 Pierwsze kwiaty tulipanowca
 

 
Irysy
 
 Krzewuszka
 
Oliwnik
Jeżeli chodzi o mojego bloga - tak wiem, życie na nim zamiera. Mam zbyt mało czasu, by wszystko ogarnąć. Poza pracą zawodową, doszła praca w ogrodzie (która mnie cieszy, jednak kosztuje wiele zabiegów). Ponadto dużo czasu poświęcam własnej kondycji fizycznej: chodzenie i aerobik - więc, kiedy już jestem po treningu, to zwykle idę spać.
 Czarny bez
 
 Pięciornik
 
 Wiciokrzew
 


W oczku wodnym

Czasem udaje mi się połączyć w jednym dniu nordic walking i aerobik, ale nie zawsze. Teraz więcej chodzę, bo pogoda dobra, a świat taki piękny! Po prostu coś za coś, jeżeli poświęcam czas "ciału", to na inne rzeczy go brakuje (czyli na bloga i robótki) - może w wakacje złapię nieco oddechu. Ćwiczenia oraz chodzenie to dla mnie również pokonywanie słabości i dążenie, by poprawiać własne rekordy. No tak  przyznam, że liczę czas ćwiczeń, dystans i tempo, spalone kalorie. Irytuje mnie więc, że Endomondo gubi GPS, kiedy np. chcę pobić własny rekord określonej trasy. Chyba muszę zmienić aplikację.
Tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails