Obserwatorzy

poniedziałek, 30 czerwca 2014

Znani w dzianinie - płaszczyk Małgorzty Kożuchowskiej

Prezentacja dzianin noszonych przez celebrytów to temat w sam raz na wakacje. Myślę, że w związku z nim powstanie kilka postów. Będę też wdzięczna moim Czytelniczkom za linki pokazujące znane osoby ubierające się w ciekawe dzianiny.
Wiele osób obserwuje i komentuje kreacje wkładane przez celebrytów. Różne portale plotkarskie i nie tylko, prezentują znanych na tzw. ściankach, opisując co na siebie włożyli i od jakiego znanego projektanta pochodzi strój. Wiele osób w realu inspiruje się prezentowanymi kreacjami. Nie inaczej dzieje się w dziedzinie dziewiarstwa. Spodoba się paniom jakiś sweter, bluzka, sukienka i "ruszają do boju". Szukają pierwowzorów, ściegów, odrabiają ze zdjęcia, opracowują projekt. Tak było z kocykiem "Baby royal", bluzką Kate Middelton czy sukienką szydełkową Ewy Longori.

Mnie zainteresował płaszczyk dzianinowy naszej rodzimej aktorki:  Małgorzaty Kożuchowskiej. Nie, nie będę odrabiać go ze zdjęcia, jednak jako propozycja dla dziewiarki pragnącej sobie płaszczyk wykonać - może być ten projekt interesujący.Ja tylko zrobiłabym rękawy za łokieć. Ponadto wydaje mi się, że jest to dzianina maszynowa. Oczywiście da się, bez problemu, wykonać ręcznie coś podobnego .
Więcej szczegółów:


Wykończenie pod szyją
 
Rękaw
 
 Odcięcie pod biustem
 
Prezentowane zdjęcia pochodzą portalu plotek .

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails