Obserwatorzy

poniedziałek, 3 stycznia 2011

Kapcie szydełkowe - bambosze "saszki". Opis wykonania

Dawno, dawno temu obiecałam opis wykonania ciepłych kapci "saszek":
I oto jest tu pod tym linkiem

Któraś z pań  pytała kiedyś w komentarzach dlaczego te bambosze nazwałam "saszkami"? Oto odpowiedź speców od mody:  (kozaczki saszki) są też pewnego rodzaju pośrednikiem pomiędzy stylem kowbojek a miejskich kozaków, przez co pasują do niemal wszystkiego co noszę zimą.

Saszki można nosić na sportowo do wąskich spodni lub bardziej elegancko – do spódniczek i sukienek
 
Faktem jest, że moje szydełkowe raczej  w ogólnym bardzo zarysie  pasują  fasonem  do butów uznawanych za saszki, ale co mi tam -  tak sobie wymyśliłam i tak zostanie. U mnie więc będą, nie kozaki, a bambosze "saszki".
 
*   *   *
Dziękuję za liczne życzenia  świąteczne i noworoczne. Jest mi bardzo miło.  Sama nie napisałam zbyt wielu indywidulanych życzeń  - powód prozaiczny: obserwuję tak dużą liczbę blogów, że  stawało się to po prostu pracą benedyktyńska (czasowo), by  na każdym blogu wpisać życzenia.  Mam nadzieję, że wybaczycie...
 
Dzisiaj umieściłam już część realizacji anielskich  z "Anielskiej zabawy blogowej - II edycja 2010" na blogu "Zabawy blogowe u Antoniny" . Postaram się do końca tygodnia umieścić pozostałe. Na razie można oglądać te, które już  tam są.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails