Obserwatorzy

piątek, 10 czerwca 2016

Wiosenno-letnia kolekcja Tommy Hilfigera

Tegoroczna wiosenno-letnia kolekcja T.Hilfigera, wydaje się o tyle interesująca dla nas dziewiarek, gdyż pojawiły się w niej dzianiny szydełkowe. Wprawdzie prezentują one styl boho, który nie każdemu się podoba, jednak na ciepłe lato i czas urlopu nawet średnio wprawne dziewiarki mogą sobie samodzielnie wyprodukować ciuszek żywcem wyjęty z proponowanej kolekcji.

Sukienki dzianinowe, w paski z ażurowym dołem
 

i taka sama spódnica
 

Mnie osobiście spodobały się propozycje Hilfigera - po pierwsze uwielbiam lato, po drugie podoba mi się styl boho (niekoniecznie do pracy, ale na czas urlopu i na popołudnia), a po trzecie szalenie przypomina mi moją młodość i modę hippisowską.
 
Topy w stylu bieliźnianym i trapezowe - można takie łatwo zrobić
(niekoniecznie z odsłoniętym brzuchem)
 
Kiedy ogląda się tę kolekcję, nie da się oprzeć wrażeniu: "ale to już było" - no bo było. I te trapezowe topy z odkrytymi ramionami, i szydełkowe bikini (ponoć bardzo modne w tym sezonie):
 
 
i kwieciste sukienki  z górą wykonaną szydełkiem:
 
 
nawet te kolorowe swetro-tuniki:
 
 
Wszystko w soczystych kolorach lata uzupełnione biżuterią w stylu etno. Do tego większość modelek nosi fikuśny kapelusik w paseczki wykonany szydełkiem (jakby z resztek włóczki).
 
 

Wszystkie te szydełkowce wydają się, jakby robione były z końcówek włóczek. Modele zmiksowane kolorystycznie i fakturowo kojarzą się nieodparcie z czasami, kiedy wykorzystywało się każdy najmniejszy moteczek włóczki, by stworzyć sobie nowy oryginalny ciuch. Kiedy poczytałam biografię Hilfigera, stwierdziłam, że niewątpliwie musiał sięgnąć po inspirację do czasów swej młodości.
 
Zamieszczone zdjęcia kolekcji T.Hilfigera pochodzą z:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails