Obserwatorzy

poniedziałek, 12 kwietnia 2010

Firanka według Lacrimy

Dziś zrobiłam zdjęcia firnki według wzoru Lacrimy. Czerwona  Marzeny tak mi się podobała, że postanowiłam  zrobić podobną do  chałupy w Zagórzu. Moja jest  przeznaczona do pokoiku, który zostanie urządzony w tonacji niebiesko-granatowej. Dziś prezentacja na oknie kuchennym. Przyjechalismy po 16.00 i o promieniach słonecznych można było sobie tylko pomarzyć. Uważam jednak, że zdjecia wyszły całkiem dobrze (no może nieco  krzywe, bo  jakoś mam tendecję do odchylania ich od pionu; np. zdjęcia z wycieczki do Dublina  mam niemal wszystkie  "wajchnięte" - tak  jakoś mi czasem wychodzi).


Szydełko Tulip 1,9 mm; nici syntetyczne - brak danych

Firaneczka nie jest zbyt duża: na 4 elementy plus  kilka  rzędów siatki na dole i na górze; szerokość - 5 elementów. Nici wyrobiłam  niemal do ostatniego metra. Na oknie docelowym  zostaną  jeszcze powieszone zasłonki z materiału w granatowo-niebieskie paseczki.I dzisiejsze zdjęcie  ruin Klasztoru oo. Karmelitów Bosych w Zagórzu

Fotografia bardziej  przypomina  pejzaż malarski - robiłam ją zza szyby samochodu, prawie o 19.00  z naszej górki wykorzystując w aparacie  opcję zbliżenia. Klasztor był znakomicie widoczny - to jest odległość w granicach 2 km od nas.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails