Obserwatorzy

piątek, 8 maja 2026

Uszyłam

takie powłoczki na poduszki na krzesła pod altanką (jeszcze przed wyjazdem z Krakowa). 

Jako że materiał zawiera dużo niebieskości, a właściwie nawet błękitu nieba, kwalifikuje się do zabawy blogowej Małe Dekoracje u Splocika na maj.


Dwie poduszki są dwustronne z pasiastego materiału, a dwie mają uzupełnienie na drugiej stronie z obcego materiału (konkretnie ze starych spodni). 




Nie lubię siedzieć na krzesłach bez poduszki. Ciało w krótkich spodenkach przykleja się do krzesełka i poci. A tak, to zawsze podnosi komfort siedzenia w lecie, chociaż aura do tej pory nie rozpieszczała i dużo się nie nasiedzieliśmy.

14 komentarzy:

Urszula97 pisze...

Ładny materiał wykorzystałaś na poduszki, są praktyczne i dekoracyjne, pozdrawiam serdecznie.

splocik pisze...

Super pomysł i wykonanie. :)
Też nie lubię siedzieć na gołych plastikach, dlatego mam dawno temu nabyte wkładki na siedzenia łączone z oparciem.
Miło mi, że bawisz się u mnie :)
Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu kwietnia.
Pozdrawiam ciepło

Iwona pisze...

Bardzo lubię błękity, szafiry i ostry róż. Te barwy dają poczucie chłodu, czystości i świeżości. Fajnie wyglądają poduszki, lato jeszcze przed nami, więc je wykorzystasz. Pozdrowionka!

Anna Iwańska pisze...

Fajne takie podkładki na krzesła. Masz rację jak jest upał źle się siedzi na plastikowych krzesłach. Materiał też mi się podoba taka pasiasty.
Pozdrawiam

Jeanette pisze...

Super poduszki. Kolorowe, wiosenno letnie, urocze. Pozdrawiam

Motylek pisze...

Podoba mi się ten materiał, taki wesoły, kolorowy.

Atelier Marysi pisze...

Piękne powłoczki. Ten pasiasty materiał przypomina mi łowickie klimaty , a ja bardzo lubię folk. Na pewno posłużą na długo. Pozdrawiam serdecznie 🌷🌷🌷🌷🌷

Anna pisze...

Śliczny materiał, ja poszłabym dalej i jeszcze obrus w takim samym kolorze uszyla 🤭

CattyKat pisze...

Bardzo letni klimat, myślę że świetnie się sprawdzą! =)

splocik pisze...

Pomyliłam się - oczywiście chodzi o galerię majową :)
Pozdrawiam ciepło

Linda's Relaxing Lair pisze...

Beautiful work. Very creative. Warm greetings from Montreal, Canada. 😊

Maryla pisze...

Świetne poduszki, piękny materiał, lubię takie klimaty 🙂
Pozdrawiam serdecznie.

Anetta (Jamiolowo) pisze...

Fajne poduszki i kolorki śliczne -energetyczne:) Pozdrawiam:)

Barbara H pisze...

Fajne poduszki na krzesła.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails