Obserwatorzy

czwartek, 14 maja 2026

Motyw cytryny

modny w tym roku, tak mi się spodobał, że zamówiłam sobie dwie duże podkładki pod talerze i obciążniki do obrusu. Mało tego, mam jeszcze podkoszulek w przekrojone cytryny i czekam na deskę do krojenia oraz poduszki na krzesła. Dorobiłam do tego kompletu podkładki pod kubki:


Zdjęcia zrobiłam na tle podkładek pod talerze, a na drugim na środku znajduje się jeden obciążnik do obrusu. Całość będzie letnią dekoracją pod altankę. Tymczasem chciałabym moje podkładki zgłosić do zabawy blogowej u Anetty na maj.


Są żółte i prawdziwie wiosenne (kwitnie wiele kwiatów na żółto, dlatego wybrałam ten baner).



Podkładki są podwójne, zatem są grubsze i na pewno nie przepuszczą na stół krążka kubka z gorąca herbatą, ani krążka po bardzo zimnym napoju.



Ostatnie zdjęcie pokazuje drugą stronę podkładki.

13 komentarzy:

Anetta (Jamiolowo) pisze...

Świetne podkładki i bardzo energetyczne, dzięki wyrazistym kolorom:) Dziękuję za udział w niteczkowej zabawie. Cytrynowe podkładki trafią do majowego podsumowania. Pozdrawiam serdecznie:)

Urszula97 pisze...

Piekne te cytrynowe ozdoby i gotowe i szydelkowe, pozdrawiam cieplutko.

Anonimowy pisze...

Fajne, wesołe cytrynki.

Iwona pisze...

Motyw cytryn jest bardzo ładny, świeży i modny. Pięknie go wykorzystałaś i zrobiłaś. Ja kupiłam w Rossmanie śliczne i zgrabne kubeczki z motywem cytryn, dla mamy. Ty miałaś ciekawszy pomysł, pozdrawiam.

CattyKat pisze...

Oho, tu już prawie lato! Te piękne podkładki widzę na ogrodowym stole pod szklankami z zimną lemoniadą... Cudownie!

barbaratoja pisze...

Fajne te cytrynki. Zrobiło mi się kwaśno :-)

Jeanette pisze...

Cudowne cytrynki 🤩 Pozdrawiam

tojatenia pisze...

Fajne te podkładki, bardzo soczyste

splocik pisze...

Śliczności cytrynowe :)
Super podkładki. :)
Będzie cytrynowo w kubku i cytrynowo pod kubkiem :)
Pozdrawiam ciepło

Nowe Przygody z drutami pisze...

Swietne podkladki, gratuluje pomyslu,pozdrawiam

Jasmin pisze...

Ale soczyście , świeżo, super podkładeczki, pozdrawiam cieplutko

Czarna dama pisze...

Świetne są, lubię takie dodatki, od razu w domu jest ładniej ;)

Joanna Ch (Joanna-haft) pisze...

Śliczne plasterki cytryn. Patrząc na nie czuć ich zapach . Cytrynowe lato. Pozdrawiam.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails