modny w tym roku, tak mi się spodobał, że zamówiłam sobie dwie duże podkładki pod talerze i obciążniki do obrusu. Mało tego, mam jeszcze podkoszulek w przekrojone cytryny i czekam na deskę do krojenia oraz poduszki na krzesła. Dorobiłam do tego kompletu podkładki pod kubki:
Zdjęcia zrobiłam na tle podkładek pod talerze, a na drugim na środku znajduje się jeden obciążnik do obrusu. Całość będzie letnią dekoracją pod altankę. Tymczasem chciałabym moje podkładki zgłosić do zabawy blogowej u Anetty na maj.
Są żółte i prawdziwie wiosenne (kwitnie wiele kwiatów na żółto, dlatego wybrałam ten baner).
Podkładki są podwójne, zatem są grubsze i na pewno nie przepuszczą na stół krążka kubka z gorąca herbatą, ani krążka po bardzo zimnym napoju.

13 komentarzy:
Świetne podkładki i bardzo energetyczne, dzięki wyrazistym kolorom:) Dziękuję za udział w niteczkowej zabawie. Cytrynowe podkładki trafią do majowego podsumowania. Pozdrawiam serdecznie:)
Piekne te cytrynowe ozdoby i gotowe i szydelkowe, pozdrawiam cieplutko.
Fajne, wesołe cytrynki.
Motyw cytryn jest bardzo ładny, świeży i modny. Pięknie go wykorzystałaś i zrobiłaś. Ja kupiłam w Rossmanie śliczne i zgrabne kubeczki z motywem cytryn, dla mamy. Ty miałaś ciekawszy pomysł, pozdrawiam.
Oho, tu już prawie lato! Te piękne podkładki widzę na ogrodowym stole pod szklankami z zimną lemoniadą... Cudownie!
Fajne te cytrynki. Zrobiło mi się kwaśno :-)
Cudowne cytrynki 🤩 Pozdrawiam
Fajne te podkładki, bardzo soczyste
Śliczności cytrynowe :)
Super podkładki. :)
Będzie cytrynowo w kubku i cytrynowo pod kubkiem :)
Pozdrawiam ciepło
Swietne podkladki, gratuluje pomyslu,pozdrawiam
Ale soczyście , świeżo, super podkładeczki, pozdrawiam cieplutko
Świetne są, lubię takie dodatki, od razu w domu jest ładniej ;)
Śliczne plasterki cytryn. Patrząc na nie czuć ich zapach . Cytrynowe lato. Pozdrawiam.
Prześlij komentarz