Obserwatorzy

wtorek, 24 stycznia 2012

Recenzje włóczek

Trzeba przyznać, iż nasza koleżanka blogowa zakładając bloga recenzje-wloczek "odwaliła już kawał dobrej roboty". Umieściła na blogu, do teraz, 72 notki, czyli informacje o 72 gatunkach i typach włóczki dostępnej w pasmanteriach (także internetowych) na terenie Polski (chyba na razie). Wielkie dzięki.
A piszę o tym dlatego, że robi to dla nas wszystkich: dziergających, robiących dzianiny na drutach i szydełku.
Warto pozaglądać na tego bloga, który - mam nadzieję -  będzie kontynuował tradycje nieuzupełnianego od grudnia 2008 r. bloga Recenzje włóczek. Jak na razie dziewczyna jest pełna zapału i poświęca  wiele czasu temu przedsięwzięciu. Dobrze byłoby wesprzeć tę inicjatywę dodając komentarze na temat prezentowanych włóczek, co ewentualnym czytającym i oglądającym poszerzyłoby wiadomości i pomogło dokonać wyboru przędzy.
Myślę też, że przydałoby się jakieś logo reklamujące ten nowopowstały blog, które można by było wkleić na własnego bloga.
Koniecznie  tam pozaglądajcie i zostawcie komentarz, jeżeli macie własne doświadczenia z prezentowanymi tam włóczkami.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Serdecznie pozdrawiam
Buziaczka i radość serca zostawiam

http://agatucha123-agatuszka.blogspot.com/

piękny blog

wytwory pisze...

Nawet nie wiedziałam, że takie dziwaczne włóczki istnieją :)

recenzje.wloczek pisze...

Dziękuję Ci bardzo Antonino za sugestię i wspomnienie o blogu u siebie. To bardzo dużo dla mnie znaczy, a i tym samym mam nadzieje, że ilość komentarzy i włóczek się znacznie powiększy :) Oczywiście popracuję nad logiem a także notce o współpracy. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Anonimowy pisze...

Pomysł świetny, praca ogromna, tylko polecać. Już kilkakrotnie sięgałam do informacji z tego bloga, najbardziej przekonują praktyczne opinie innych blogowiczek, pozdrawiam hel

ren-ya pisze...

Rzeczywiście świetna robota. Postaram się wesprzeć zwłaszcza w kwestii akryli:)

Krystyna pisze...

Zajrzę, skoro polecasz ale przede wszystkim muszę napisać o Twoim blogu. Dla mnie jest nieoceniony, jak elementarz. Bardzo dziękuję

bean pisze...

Dzięki za info, że taki nowy blog istnieje :)
Już dodaję go na moją stronkę.

urszula97 pisze...

Panie się zdublowały, na Forum Robótki Dziergane ,jest też założony wątek,jest tam mniej recenzji.

Kokotek pisze...

Strona jest bardzo fajna.

JustMe pisze...

Zasadniczo, to kawał dobrej roboty odwalą dziewiarki, które podzielą się swoją opinią na temat włóczek z którymi miały do czynienia, bo to dzięki nim będzie wiadomo, którą włóczkę warto kupić :)))
Pozdrawiam!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails