Obserwatorzy

poniedziałek, 25 lipca 2011

Wyniki rozdawajki: zimowity

Zgłaszać się można  było do wczoraj.Pojawiło się 20 komentarzy deklarujących chęć  na cebule zimowitów. Ponumerowałam je w kolejności zgłaszania i generator losujący wybrał następujące  liczby: 15, 12, 3.
Są to: KonKata, mała Mi  i Anonim  (komentarz z 18 lipca). Przypominam też, że cebulki żonkili dostały się Dorocie i  renie 1001 (dwa pierwsze komentarze).
Wymienione osoby proszę o podanie adresów pocztowych  (mój mail : mjantonina@gmail.com), bym mogła wysłać paczkę z cebulkami. 

6 komentarzy:

tojatenia pisze...

Gratuluję wygranym.
Pozdrawiam.

misz-masz barbary pisze...

Gratuluje dziewczynom !!!
na pewno będą się cudnie prezentowały w ich ogródkach
pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Antonino co prawda z innej beczki bo odnośnie tej twojej kolczastej trawki Sprawdź sobie jeszcze roślinkę, która nazywa się Jeżogłówka-Sparganium . Jest tego wiele gatunków oraz mieszańce , może to jakiś mieszaniec do ogrodów .
Maga

TUE_ pisze...

Gratuluję wygranym osobom , a mnie pozostaje tylko żalowac i niedostyt że to nie w moim ogrodzie bedzie tak pięknie. Pozdrawiam i dziękuje za możliwośc udzialu w takiej super rozdawajce

KonKata pisze...

o jej , ale sie cieszę!!! to wspaniała wygrana
pierwszy raz ziemowity widziałam w ogrodzie botanicznym we Wrocławiu,zachwyciły mnie tam
badzo dziękuję

Antonina pisze...

Magdo - sprawdziłam i porównałam. Jednak chyba nie to- chociaż blisko. Trawa ma inny pokrój i jest tylko jeden owoc na szczycie. Dziękuję za pomoc.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails