Obserwatorzy

poniedziałek, 28 września 2009

Niespodzianka - wyróżnienieDostałam wyróżnienie: „wrzosowe, za kreatywność”. Kocurku – dziękuję bardzo, jestem zaskoczona, bo się nie spodziewałam tego, że zostanę dostrzeżona. Jestem na etapie „raczkującego bloga” – zabawę w blogowanie dopiero zaczynam, a tu proszę – taka niespodzianka! Zawsze twierdzę, że jestem raczej rzemieślnikiem, niż artystą. Obiecuję: postaram się chociaż w części zasłużyć na to pierwsze w moim życiu blogowe wyróżnienie.
No i kłopot, komu je przekazać. Lista blogów , które czytam i lubię jest olbrzymia i każda osoba zasługuje na takie wyróżnienie. Wybiorę dziś jednak: bag_lady - za to, że jest i tworzy oraz niezwykłą Klarę , która jeszcze nie bloguje (ma swoją stronkę), i której niezwykłe mitenki zawsze poprawiają mi humor.

4 komentarze:

Jadwiga pisze...

Antonina, ja nigdy nie będę blogowała, nie potrafię, ja w chmurach jestem, ale... Twój blog, to rozkosz.

Kocurek pisze...

Antonino jak najbardziej zasługujesz na to wyróżnienie , Twoje prace na Marancie i teraz szale , to piękne dzieła , które trzeba wyróżnić.

Blogowanie to nie tylko suche robótkowe fakty , ale też możliwość poznania wielu nowych ludzi.
Każdy kiedyś zaczynał:)))))
Pozdrawiam

Bag Lady pisze...

Powinnam się czołgac na kolanach za gapiostwo!!!Przepraszam i dziękuję za radość z wyróznienia!!!! Naprawdę dziekuję serdecznie!!!
Vivi

Bag Lady pisze...

PS. Jutro się światu pochwalę :)

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails