Obserwatorzy

niedziela, 31 lipca 2011

Wywiązałam się

z rozdawajki zimowitowej, na ile to było możliwe, tzn. wysłałam cebule osobom, które podały adresy.  Niestety dwie osoby, które wygrały zimowity:  mała Mi  i Anonim  (komentarz z 18 lipca), do tej pory nie podały adresów na jaki wysłać cebule (czekałam tydzień).  Być może jest to kwestia sezonu urlopowego i zainteresowane  nie zajrzały na  stronę z wynikami. Poczekam jeszcze do jutra  i ewentualnie dokonam nowego losowania. Nie dostałam potwierdzenia, że cebule żonkili dotarły do adresatów tzn. do Doroty i reny 1001 - być może paczki jeszcze nie doszły?
Dopisane: zgłosiły się obie Panie. Dodatkowego losowania nie będzie.


Zdjęcie na dzisiaj:
Leje, dwa dni w zeszłym tygodniu były jako takie, ale weekend   pod znakiem  nieustannego deszczu. W ogrodzie woda  stoi:
W piątek  tak żarły  bąki i komary, że w ogrodzie  nie dało się sensownie pracować. Pomimo  popsikania się preparatami i zjedzenia witaminy B - nie udało mi się stawić im czoła i zostałam  użarta  dotkliwie. Ugryzło mnie  pod pachą, w tej chwili   placek w kolorze  mocnej czerwieni rozlał mi się na średnicę 10 cm, spuchło, swędzi i boli. Ratuję się  wapnem, zażywam  Allertec, robię okłady z  kwaśnej wody. Raczej słabo pomaga. No ale kiedyś powinno przejść...

9 komentarzy:

tojatenia pisze...

Zdjęcie na dziś - piękne.
Pozdrawiam, mam nadzieję, że miejsce ukąszenia przez komara już nie boli.

Dendrobium pisze...

Na zimowity nie pisałam się, bo mam, ale że żonkile przegapiłam???? Nie daruję sobie;) A komary u nas też niesamowite. Normalnie plaga!
Pozdrawiam serdecznie i słonka życzę:)

MALOWANY IMBRYCZEK pisze...

piękny bukiecik !

Anonimowy pisze...

ojej - biję się w piersi - nie zaglądałam bo nie wygrywam - za chwilę podam swój adres -

Blogger nie chce wysłać komentarza -
zdarzyło mi się to po raz pierwszy u Ciebie. ANONIM - do trzech razy sztuka

Antonina pisze...

mała Mi i Wando - nie publikuję waszych komentarzy, ponieważ zawierają adresy domowe i e-mailowe - nie wiem czy byście sobie tego życzyły?

wytwory pisze...

Na wszelkie owadzie ugryzienia i bąble stosuję fenistil. Polecam :)

eve-jank pisze...

Współczuje ugryzienia. Ta pogoda faktycznie dobija

Dorota pisze...

Ja "wyjechana" jestem, dostęp do netu tylko przez telefon, więc trudny, ale najprawdopodobniej przesyłka doszła, doniesienia z domu miałam, że coś przyszło i nie jest to książka! Dzięki wielkie!

Antonina pisze...

Doroto - dziękuję za potwierdzenie.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails